facebook
Quady Śrem - Sklep ATV
youtube Official Ski-Doo CAN-AM OFF-ROAD CanAmSpyderTeam seadootv evinrude lynx
sklepatv
sklepatv
sklepatv

Dnia 29.05.2022 Odbył się Pierwszy Event Can-Am Day z Quady Śrem!

✔ Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz wspólną zabawę.
✔ Wszystkim uczestnikom, którzy brali udział w naszych konkurencjach serdecznie gratulujemy! To była naprawdę zacięta walka.

 

 Co roku jesteśmy widoczni na Motor Show Poznań

- największych targach motoryzacyjne w Polsce. Poniżej kilka filmów z targów.


Motor Show Poznań 2019


Zapowiedź Motor Show Poznań 2019

 


Motor Show Poznań 2018Motor Show Poznań 2017Motor Show Poznań 2016


Firma Quady Śrem powstała w 1999 roku, wcześniej znana jako P.H.U Auto – Service Części Tomasz Kasprzak. Od tamtej pory wiele się zmieniło, firma rozrosła się, rozszerzyła swoje usługi. Początkowe plany i marzenia powoli ale skrupulatnie zamieniane są w czyn i stają się rzeczywistością. Siedziba firmy niezmiennie znajduje się w Śremie – osiedle Psarskie, 45 km od Poznania na trasie Śrem – Manieczki.

Jako autoryzowany dealer CENTRUM BRP, oferujemy produkty marki BOMBARDIER: CAN–AM, SPYDER, SEA–DOO, SKI-DOO, LYNX i EVINRUDE:
- akcesoria, łodzie, odzież, osprzęt, pojazdy ATV, silniki, skutery wodne, skutery śnieżne.


Jesteśmy też generalnym i wyłącznym dystrybutorem w Polsce kanadyjskiej firmy ELKA SUSPENSION oferującej najwyższej klasy amortyzatory do quadów,oraz firmy DWT , mającej w swej ofercie różnego rodzaju felgi i akcesoria do felg, które zadowolą najbardziej wymagającego klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rokrocznie powiększamy swoją ofertę importując nowe marki produktów znanych zachodnich firm t.j.
– DUNCAN, CRD, LEGER’S, RIKOCHET, FMF, FAST, TRAIL TECH, POWERMADD i inne.

W 2010 roku rozpoczęliśmy owocną współpracę z państwami z dalekiego wschodu, sprowadzamy stamtąd opony marki KT RACING, odpowiedniki opon Maxxisa i Goldspeeda, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem.

Oprócz bogatej oferty sprzedażowej części i akcesoriów tuningowych do quadów i motocykli, oraz pojazdów znanych firm w naszych salonach, firma Quady Śrem oferuje Państwu także usługi z innych dziedzin: np Wypożyczanie quadów oraz szkolenia i ewenty


Naszym klientom , którzy zakupili u nas sprzęt i nie tylko gwarantujemy profesjonalny serwis na licencji BRP z nowoczesną jedyną w Polsce hamownią dla quadów, która działa od 2006 roku.

Chętnym, którzy chcą przeżyć niezapomnianą przygodę na quadach oferujemy:

  • Kompleksową organizację i obsługę imprez integracyjnych, motywacyjnych, pikników firmowych w każdym zakątku Polski

  • Organizację szkoleń, zabaw i konkurencji na specjalnie przygotowanych torach zabezpieczonych pod nadzorem instruktorów

  • Uatrakcyjnienie imprez okolicznościowych, pikników w miejscach udostępnionych przez organizatorów

  • Wyprawy przeprawowo – ekstremalne Off–Road.

W swojej ofercie posiadamy 18 pojazdów czterokołowych marki Yamaha, łatwych i prostych w obsłudze. Pojazdy posiadają automatyczną skrzynie biegów oraz zdalne odcięcie zapłonu umożliwiające wyłączenie pojazdu, dzięki czemu korzystać z nich mogą nie tylko dorośli, ale również młodzież i dzieci od lat 12 ( za zgodą rodziców). Firma posiada pakiet ubezpieczeń OC i NW. Dysponujemy doświadczonym i profesjonalnym teamem instruktorów i mechaników, którego liderem jest Tomasz Kasprzak, startujący w Mistrzostwach Polski w quadach oraz skuterach wodnych. Zdobywca Mistrza Polski w rajdzie Enduro 2k w sezonie 2006 oraz wielu innych tytułów.

 

ZAMÓWIENIA NA CZĘŚCI ORYGINALNE REALIZOWANE SĄ PRZEZ STRONĘ: www.SklepATV.pl - i zgodnie z jej regulaminem

    

    

 

Nasze pozostałe strony: